Zajistěte aktuálnost a ochranu!
Klepněte na tlačítko „Aktualizovat nyní“, abychom mohli automaticky zjistit nainstalovaný produkt Norton a poskytnout nejnovější verzi.
Vyberte svůj produkt ručně
(pro pokročilé uživatele)
Jako zákazník s předplaceným produktem Norton si zasloužíte aktuální dostupnou ochranu. Jakožto předplatitel máte po celou dobu platnosti tohoto předplatného nárok na stažení nejnovější verze produktu Norton. Jde o bezpečný a jednoduchý způsob, jak získat nejnovější funkce a vylepšit výkon vašeho produktu.
Hledáte verze kompatibilní se systémem Windows® 10?
Centrum aktualizace Norton poskytuje kompatibilní verze většiny produktů Norton. Kliknutím na tlačítko Aktualizovat nyní ověříte, zda je k dispozici příslušná verze pro váš produkt. Získejte další informace o produktech Norton a systému Windows 10.

Uživatelé aplikace Mac Dual Protection
Centrum aktualizace Norton poskytuje aktualizace pouze pro aplikace Norton pro systém Windows. Další informace
  • Centrum aktualizace Norton poskytuje aktualizace na nejnovější verzi produktů Norton v systému Windows.
  • Pokud máte platné placené přihlášení k odběru pro produkt Norton ve verzi Dual Protection, máte nárok na získání nejnovější aktualizace pro součást spouštěnou v systému Windows.
  • Klepněte na tlačítko „Aktualizovat nyní“ v umístění, ve kterém máte v počítači Mac spuštěný systém Windows (nástroj BootCamp nebo virtualizační software pro Windows, například VMWare nebo Parallels).