Güncelleyin ve güvende olun!
Sisteminizde yüklü olan Norton ürününü otomatik olarak tespit edebilmemiz ve size en son sürümü sağlayabilmemiz için "Beni Şimdi Güncelle"yi tıklatın.
Ürünü Manuel Olarak Seçin
(İleri düzey kullanıcılar için)
Bir Norton abonelik müşterisi olarak mevcut olan en güncel korumayı hak ediyorsunuz. Mevcut ödemeli aboneliğinizle, hizmet döneminiz boyunca Norton ürününüzün en son sürümünü indirme hakkına sahip olursunuz. Bu işlem güvenilir, kolay ve güvenlidir ve en yeni özellikler ile performans iyileştirmelerini sağlar.
Windows® 10 ile uyumlu sürümleri mi arıyorsunuz?
Norton Güncelleme Merkezi'nde çoğu Norton ürününün uyumlu sürümünü bulabilirsiniz. Ürününüz ile ilgili arama yapmak için Beni Şimdi Güncelle'yi tıklatın. Norton ve Windows 10 hakkında daha fazla bilgi edinin.

Mac Dual Protection Kullanıcıları
Norton Güncelleme Merkezi sadece Windows tabanlı Norton uygulamaları için güncelleme sunmaktadır. Daha Fazla Bilgi
  • Norton Güncelleme Merkezi, Norton'un Windows tabanlı ürünlerinin en son sürümü için güncellemeler sağlar.
  • Norton Dual Protection ürünlerinden biri için ücreti ödenmiş geçerli bir aboneliğiniz varsa, Windows bileşeni için en son güncellemeyi alma hakkına sahip olursunuz.
  • Mac üzerinde Windows'u çalıştırdığınız konumdan (BootCamp veya VMWare ya da Parallels gibi bir Windows sanallaştırma programı aracılığıyla) 'Beni Şimdi Güncelle' düğmesini tıklatın.